Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł stworzenia miejsca, które ułatwi zdobycie środków dla Seniorów na zapewnienie im przynajmniej jednego ciepłego i zdrowego posiłku dziennie. Dodatkowo, w naszej firmie zatrudnienie znajdują trównież osoby, które z uwagi na sytuację życiową mają trudniejszą pozycję na rynku pracy. Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym
Dzięki Państwu możemy ten projekt realizować.

Dlaczego powstaliśmy?

Fundacja Pro Omnis prowadzi Przedsiębiorstwo społeczne Talerz Pro Omnis, prowadzimy reintegracji zawodowej i społecznej, tzn. wspieramy na rynku pracy osoby znajdujące się w trudnej sytuacji zawodowej. Miejsce to stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią smaczne, zdrowe, domowe posiłki. Nasze propozycje dań spełnią oczekiwania zarówno dzieci, zapracowanych mam, jak i osób starszych.  Ceny jakie oferujemy są na każdą kieszeń.

Talerz dla Seniora

„Talerz dla Seniora” to nasza zbiórka publiczna, Celem naszej akcji jest zebranie środków na ufundowanie obiadu dla Seniorów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji zdrowotnej lub życiowej. Beneficjentami są osoby wytypowane z listy udostępnionej przez Fordoński MOPS. Chcielibyśmy sukcesywnie objąć wsparciem Seniorów również z innych bydgoskich osiedli. Wszystko zależy od sukcesu naszego projektu.

Oficjalną inauguracją “Talerza dla Seniora” był koncert charytatywny Męskiego Chóru Szantowego „Zawisza Czarny” z Gdyni w dniu 19 listopada 2016 roku  w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. W organizacji koncertu wspierał nas Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoska Rada Seniorów i Miejskie Centrum Kultury. Dziękujemy 🙂

 

Jak można pomóc?

Jadaj u nas

Kup u nas posiłek lub wykup abonament na posiłki

Pakiet posiłków

Wykup abonament na posiłki

Zamów posiłki dla pracowników

Zamów posiłki regeneracyjne dla swoich pracowników

Obsługa gastronomiczna

Zamów nasze usługi na obsługę gastronomiczną szkoleń, warsztatów, projektów lub innych form

Kup cegiełkę

W cenie 5, 10, 20, 50 lub 500 zł dostępną w Talerzu pod 11 lub przelewem na konto BGŻ BNP Paribas nr 92 2030 0045 1110 0000 0426 2860 z dopiskiem cegiełka „Talerz dla Seniora”

Najem lokalu

Wynajmij nasz lokal na imprezę okolicznościową

Mów o nas

Polecaj nas swoim znajomym

Obserwuj nas

Obserwuj nasze posty na Facebooku i stronach WWW

Wspierają nas: