Współpracujemy z  placówkami oświatowo – wychowawczymi. Codziennie dostarczamy posiłki do żłobków, klubów malucha, przedszkoli i szkół dzieci, a także sezonowo dla dzieci na półkoloniach i koloniach.

Oferujemy dwa warianty diety: standardową i wegetariańską uwzględniającą zapotrzebowanie kaloryczne i białkowe dla dzieci, opracowane przez dietetyka. Oprócz tego dla dzieci z nietolerancją i alergią pokarmową mamy zestawy Diet, indywidualnie komponowanych dla poszczególnych dzieci.

Sposób podania potraw spełnia oczekiwania przede wszystkim dzieci, ale również wymagających rodziców. Unikalny sposób serwowania dań uwzględnia preferencje dzieci pod względem upodobań smakowych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku nowych potraw i składników, których dzieci nie znają lub jeszcze nie próbowały.Nauczycielom ułatwia przekonywanie i zachęcanie do wprowadzania i smakowania nowych składników.

Jadłospis jest opracowany tak, by było w nim jak najmniej dań składających się z wielu składników. Z obserwacji dzieci jako pedagodzy i mamy, wiemy, że wszelkie mieszanki wzbudzają u części dzieci ostrożność, jak również niechęć do spożycia posiłku. Dzieci mają możliwość dokonywania wyboru co chcą zjeść, a to, do czego jeszcze nie są gotowe, nie „psuje” dania.

Wszystko przywieziemy w opakowaniach utrzymujących temperaturę, by posiłki były dla dzieci przygodą.

Ustalamy tygodniowy system oceny (co dzieci jedzą, czego nie akceptują), który po minimum dwóch tygodniach będzie podstawą do zmiany jadłospisu lub sposobu serwowania dań.

Dieta spełnia standard żywienia dzieci, opracowany we współpracy z Wyższa Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, jest opracowana przez dietetyka i sprawdzona przez dzieci.

Spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 26 lipca 2016 r.

Zarówno oferta jak cenę dostosowujemy do potrzeb jak i możliwości budżetowych placówki .

Istnieje możliwość dostaw pełnego wyżywienia (śniadanie, II śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek), jak i samego obiadu