program PSIK

Fundacja Pro Omnis dołączyła do programu Akceleracyjnego PSIK

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że Fundacja Pro Omnis dołączyła do programu Akceleracyjnego PSIK! To dla nas zarówno ogromne wyróżnienie jak i znaczna szansa na dalszy rozwój i profesjonalizację prowadzonych przez fundację działań. 

Współpraca z innymi organizacjami non-profit, biorącymi udział w tym programie pozwoli fundacji Pro Omnis jeszcze skuteczniej realizować jej misję oraz cele. Wzmocnione zostaną jednocześnie działania na rzecz osób potrzebujących, podnosząc jakość projektów i usług Pro Omnis. Szczerze wierzymy, że dzięki Social Business Accelerator fundacji uda się osiągnąć jeszcze większy wpływ na społeczeństwo i kontynuować zmianę świata na lepsze!

W imieniu Fundacji Pro Omnis serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami do tej pory oraz tym, którzy nadal nas wspierają. Wasze zaangażowanie, jak i wsparcie są dla nas nieocenione! 

Wspólnie możemy wiele, a udział w programie Akceleracyjnym PSIK to kolejny krok na tej niezwykłej drodze. Zachęcamy do śledzenia postępów działań fundacji w ramach tego programu. Będziemy starali się dzielić z Wami wszystkimi sukcesami, wyzwaniami i naukami.

Bądźcie z nami, a razem stworzymy jeszcze większy, pozytywny wpływ na otaczający nas świat!